Kniha Nikon D5100. Od momentek k nádherným snímkům

Vedieť dobre ovládať svoju zrkadlovku je prvým krokom k úspechu, ktorým sú kvalitné a dokonalé snímky. Chce to veľa skúseností, veľa študovania teórie fotografovania a najmä široké znalosti možností svojho fotoaparátu a jeho nedostatkov aj silných stránok. Zoznam technických parametrov digitálnej zrkadlovky môže byť nápomocný, ale je to len prehľad parametrov a ich hraničných hodnôt. A dodávaný návod na obsluhu D5100 zase hovorí, ako sa ten ktorý parameter nastavuje.

Ako ale vedieť, kedy zvoliť akú vlastnosť a akú hodnotu nastaviť? Kedy je lepšie nižšie clonové číslo a kedy vyššie? A kedy je ten správny čas pre fotografovanú scénu a fotiť je lepšie skoro ráno alebo radšej na obed? A aké svetlá použiť pri portréte a koľko ich vlastne použiť? Ktorý blesk je pre D5100 najlepší?

l117534

Môžete si to všetko vyskúšať metódou pokus-omyl, môžete preštudovať desiatky internetových fór. Alebo si môžete kúpiť knihu Nikon D5100. Od momentek k nádherným snímkům od autora Rob Sylvan a pod vedením skúseného fotografa ušetriť čas a zvládnuť všetky postupy, ktoré vás privedú k vášmu fotografickému Olympu. Bez zbytočného fyzikálneho vysvetľovania, bez komplikovanej teórie, ale s praktickým pohľadom na fotografovanie a fotku samú.

O knihe:
Digitálne zrkadlovky Nikon sú spoľahlivým sprievodcom na všetkých vašich výpravách za dokonalými fotografiami. Táto kniha vás naučí využívať možnosti fotoaparátu tak, aby výsledné fotografie boli vždy podľa vašich predstáv. Naučíte sa používať blesk, vyvážiť bielu či vybrať správny objektív, budete fotografovať portrét, šport, krajinu i ohňostroj. V tejto knihe nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o fotoaparáte Nikon D5100.

Podrobnosti

Počet strán: 240 strán
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 165×225 mm
Hmotnosť: 630 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788025137048
Rok vydania: 2011


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvalá reklama tu len za 299 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.