Nový web

Keď som sa rozhodoval kúpiť si novú digitálnu zrkadlovku, pred nákupným rozhodnutím som prečítal veľa webov, hľadal som skúsenosti iných užívateľov zrkadloviek a snažil sa zistiť nie len technické parametre, ale aj to, ako sa komu so zrkadlovkami fotí. Ktorá má aké vlastnosti v praxi, čo im chýba, čo ľudí rozčuľuje a tak. No narazil som väčšinou len na plané diskusie, plné osobných útokov, alebo na vysoko odborné testy plné milióna technických detailov, ktoré však nepovedia, aké fotky lezú z aparátu. A pretože zrejme na podobný problém ste narazili aj vy, ste teraz na stránke, kde sa o fotografovaní digitálnou zrkadlovkou Nikon D5100 dozviete oveľa menej technických špecifikácií, ale o to viac užívateľských skúseností hobby fotografa.


Ďalšou spoločnou črtou všetkých recenzií, testov a užívateľských hodnotení bolo, že obsahovali dokonalé fotografie fotoaparátu zo všetkých strán. Všetky rovnaké, zrejme z oficiálnych stránok distribútora. Tak som si povedal, že ak mám písať laické hodnotenie používania fotoaparátu Nikon D5100 v praxi, tak ho doplním svojimi fotografiami. Možno nie takými dokonalými a vyretušovanými, ako sú na stránkach výrobcu alebo na stránkach testerov, ale budú originálne a verne zobrazovať to, ako môj aparát vyzerá.

nikon-D5100

Nikon D5100 nie je moja prvá zrkadlovka, ale o tom až neskôr. Prečo padlo rozhodnutie na Nikon a prečo práve na D5100, o tom tiež napíšem neskôr. Zatiaľ vás len privítam na tomto webe a budem dúfať, že tu nájdete užitočné informácie a nebudete zavalení ohromným množstvom technických detailov, ktoré možno popisujú fotoaparát, ale nič nehovoria o tom, ako sa s foťákom pracuje.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvalá reklama tu len za 299 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.